İLAN SEKTÖRÜNE YENİ İLAN SİTESİ BANKAİLAN KURULDU

Hacizlik ve icralık ilan yayını ve krediye uygun ilanları yayınlama hedefiyle Ortaklar Çevre A.Ş tarafından kurulan www.bankailan.com yayın hayatına başladı.

Ortaklar Çevre A.Ş ‘den yapılan açıklama ile” Türkiye’de ki bankacılık sektörünün ilk ve tek ilan kuruluşu olma özelliği ile sektörüe canlılık katacağına inandığımız www.bankailan.com krediye uygun ilanların tek merkezi olacaktır. ” dedi

Açıklamanın devamında Türkiye’de tüm ilan kuruluşlarında krediye uygun ibare ile paylaşın bir çok ilanın krediye uygun olmadığı ancak alıcı ve satıcının da krediye uygun sandığı ilanlarla büyük bir sorun yaşanmaktadır.Kimsenin fark etmediği ancak giderek büyüyen bu sorunu www.bankailan.com un çözeceği ifade edildi. Diğer ilan sitelerinde krediye uygun olduğu ibaresi ile alıcısının talip olduğu ev ve araçlar için kredi kullanılmak istenirken bankadan olumsuz yanılt verilmesi vatandaşlara zor durumlar yaşatmaktaydı. Ancak www.bankailan.com adresine vatandaş istese daha krediye uygun olmayan araç ve ev ilanı ekleyememekte. BANKAİLAN sistemi öyle dizayn edilmiş ki ancak krediye uygun ilanlar eklenebilir ve yayına konulabilir olduğu kaydedi.

Türkiye’nin yeni ilan kuruluşunu medyaulus ailesi olarak tebrik ediyor iyi yayınlar diliyoruz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir