ENERJİİLAN 8.BÜYÜK SIRALAMAYA GİRDİ

Türkiye’de internet ilan yayıncılığı yapan yerli ve yabancı şirketler arasında www.enerjiilan.com adresi ilk ona girmeyi başardı. 4 ay gibi kısa bir sürede saha çalışmalarıyla ilk 10 a girmeyi ve 8.sıraya gelmeyi başaran www.enerjiilan.com Tarla Satışlarında Türkiye’nin 8.Büyük ve hızlı sitesi olarak kaydedildi.

Güneş ve rüzgar enerjisi üretimine uygun olmayan Kırklareli,Tekirdağ,Yalova,Sakarya,Bolu Zonguldak,Sinop ve Ordu illerinden ilan kabulü yapmayan www.enerjiilan.com en çok ilanı ise Adıyaman, Ağrı, Aksaray, Ankara, Antalya, Batman, Bayburt, Bilecik, Bingöl, Bitlis, Burdur, Bursa, Çankırı, Çorum, Diyarbakır, Elazığ, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Hakkari, Iğdır, Kahramanmaraş, Kars, Kırşehir, Kilis, Malatya, Mardin, Mersin, Muş, Nevşehir, Osmaniye, Siirt, Şırnak, Uşak, Van ve Yozgat olarak belirlendi.

Yorumcularca Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığının başlattığı YEKA ihalesi ile eş zamanlı www.enerjiilan.com un başladığından ötürü yüksek katılım olduğunu beyan etseler de Enerjiilan bu iddiayı kabul etmemekte. Enerjiilan.com Enerji sektörünün ilk ve tek ilan kuruluşu olduğunu ve sektörün buna ihtiyaç duyduğu için yüksek katılım olduğunu kaydetmekte

Hedef ilk Beşe girmek

Enerjiilan Ortaklar Çevre A.Ş ‘nin beyanına göre hedefin ilk 1.yılda 2022 e ilk beşte girebilmek olduğunu kaydetti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir