ENERGYDECLARE İLE DÜNYAYA AÇILIYORLAR

Webyasof’un başlattığı GES projelerini yapmadan önce tahmin ,analiz ve fizibilite raporu sunan hizmet olan www.enerjiilan.com ‘u bu sefer www.energydeclare.com adresi ile dünyaya yaymayı hedefliyorlar.

Energy yani enerji declare yani beyan anlamına gelen energydeclare.com adıyla Avrupa ülkelerinde hizmet vermeyi programlayan webyasof enerjiilan.com ile Türkiye’ye kendini tanıtma yolunda. Türkiye’de 34.000 köy muhtarı yüzlerce enerji yatırım firmasına mektup ve temsilciler gönderen webyasof hedefimiz enerjide tek marka olmak ifadelerini kullandılar. Hep yabancılar bizlere marka getirip kullandıracak değil ya biraz da biz götürelim diyen Webyasof Yönetim kurulu başkanı Yalçın AKARSLAN yazılım ve teknik yeterlilik ve ürün elde etmede Yasir AKEL’İN vazife aldığını açıkladı.

AKARSLAN açıklamasında ” Yasir Yazılıma ve dijital ürünlere dair ne varsa elde etmeye yeterliliği olan ve güvendiğim bir arkadaşım.Onunla çalışmak kıymetli ve keyifli. Sizin hayal ettiğiniz ne varsa anlatın o size dijital bir ürüne her türlü çevirir” dedi.

%100 yerli vurgusu yapan WEBYASOF hedef artık yerli dijital veri ile ürünler kullanmak dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir